Pse tė testohemi

Shko poshtė

Pse tė testohemi

Mesazh  Admin prej Thu Jul 24, 2008 6:15 pm

  • Pėr shkak tė zbulimit dhe trajtimit mė tė hershėm,

  • Parandaloni pėrhapjen e infeksionit tek tė tjerėt,

  • Do tė ballafaqoheni me ankthet tuaja dhe do tė ēliroheni prej tyre nė rast tė rezultatit negativ,

  • Nėse lėngoni nga ndonjė sėmundje, do tė eliminohet sėmundja e AIDS-it dhe do tė mund tė vazhdohet terapia pėrkatėse,

  • Nėse jeni shtatzėnė me terapi do ta zvogėloni mundėsinė qė fėmija t’ ju lindė HIV pozitiv.

Admin
Admin

Numri i postimeve : 42
Join date : 24/07/2008

Shiko profilin e anėtarit http://erotika.forumotion.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi